Авторизация:
E-Mail: Пароль:
Закрыть
RU | EN

НЕ КАЗАТИСЯ, А БУТИ

Опубликовано: 2019-11-07 15:00:28
Этот текст доступен по адресу: http://ontext.info/117967
НЕ КАЗАТИСЯ, А БУТИ
(пропозиції)

1. НЕ ПРЕЗИДЕНТІВ НЕОБХІДНО МІНЯТИ, А СИСТЕМУ!
«Всі процеси керовані. Всі параметри, вимірювані. Ви не можете управляти тим, що ви не спроможні виміряти.»
Домінують дві ідеї: справедлива (загальний добробут) і несправедлива (добробут малої групи). Вибрати треба першу ідею: "Добробут для всіх", хоча вона і складніша в реалізації.
Орієнтир на суспільно активних людей, але суспільно активні люди – не завжди позитивні.
Є ще важлива небезпека - революційна обманка (маразм, слабоумна істерика).
Тільки Негативні Лідери та Нелюди виводять людей на РЕВОЛЮЦІЇ, БАРИКАДИ, ВІЙНУ!
Починаємо з «Системи об'єктивних критеріїв», яка захистить всіх (природоохоронна): заповідники, заказники, незаймані території та інше (все, що існує незалежно від волі і рішень сторін). Забезпечуємо середовища довгострокового проживання (заборонити забудову орних земель; висаджуємо дерева, з врахуванням протипожежної профілактики, просторового дизайну, потреб флори і фауни, біоценозу).
*
2. КРИТИКУЄШ – ПРОПОНУЙ!
Україна так жити, як зараз – не може. Ми збудували «Натовп-елітарну модель» суспільства. Еліта жирує, а натовп бідує та кричить!

Потрібне структуроване суспільство, в якому вільна людина мала можливість сама з радістю взяти на себе відповідні та посильні їй обов’язки та відповідальність і робити на користь собі та іншим. І щоб інші їй не заважали, а допомагали, оберігали, підтримували. Так повинно бути скрізь: в сім’ї, на роботі, за місцем постійного проживання. І так – по всій Україні. Ця система має назву: «МАТРЬОШКА».

Так. Це не «Вперед на барикади»! Не «БІЙ ДО ОСТАННЬОГО УКРАЇНЦЯ!» Не МАЙДАН. Не революція, а кропітка робота, день за днем.

Україна складається з областей, міст та районів, а далі – сільради, села і нарешті сім’ї (самі маленькі осередки суспільства). І скрізь повинна бути однакова структура, тому що Всесвітній Закон каже: «ЩО ВВЕРХУ, ТЕ Й ВНИЗУ ТА НАВПАКИ!» І це не потрібно порушувати, бо тоді буде порушений основний принцип Всесвіту і сам Всесвіт! А Всесвіту легше та краще винищити одну країну, ніж самого себе.

Візьмемо сім’ю – саму малу частинку суспільства. Сім’я – це «СІМ ʺЯʺ». З погляду дитини – це батько, мати, дитина, два діда та дві баби – батьки батьків (усього – сім людей).
Звісно, повинна бути не одна дитина, а декілька. В стародавній Русі (Україні) оптимальною вважалась сім’я, в якій зростає 16 дітей!!! В сучасній Україні перспективною є сім’я з трьох та більше здорових дітей.
Кожен член сім’ї вільний, самостійний, самодостатній, сильний, здоровий, успішний. Може жити сам, за принципом: «Ніхто нічого тобі не зобов'язаний»! Але людина – суспільна істота і жити сама не може. Їй потрібна спільнота. Сама надійна спільнота – сім’я. Кожна особа в спільноті щось може робити краще ніж інші. Йде процес спеціалізації, структурування. Частіше члени сім’ї беруть на себе такі обов’язки та відповідальність:

БАТЬКО – ПОЗИТИВНИЙ ЛІДЕР. Забезпечує та оберігає сім’ю. За його ініціативою народжуються діти. Він їх виховує. Упорядковує простір.
МАТИ – БЕРЕГИНЯ сім’ї. Народжує, опікується, навчає дітей.
ДИТИНА – МАЙБУТНЄ сім’ї. Прагне граючи, з задоволенням отримати найкращі, найвищі знання і практичний досвід; освоїти багату кількість професій; виявити та розвинути свої таланти. Шанує та допомагає батькам.
БАТЬКИ БАТЬКІВ – ТИЛ сім’ї. Посильна допомога (знання, практичний досвід, гарантії).

Сім’ї живуть в окремих будинках чи квартирах. Батьки батьків можуть навіть жити окремо. Але це не означає, що вони зовсім відгородились – вони продовжують бути зав'язані з сім’єю багатьма зв’язками.

Для координації дій власники будинків обирають собі квартального, власники квартир – управляючого під’їздом чи будинком. Але результатом виборів частіше всього незадоволені, тому що обирають НЕГАТИВНОГО ЛІДЕРА, який сам випнувся у керівники! І так на всіх рівнях влади. Негативні депутати, керівники різних рівнів влади, президенти. Україна наскрізь пронизана Негативними Лідерами!
НЕГАТИВНІ ЛІДЕРИ – самі крикливі. Вони завжди «біжать попереду потягу». Самі себе рекламують. Самі перші лізуть на сцену, до мікрофону, «до корита». І обіцяють все, що завгодно, навіть нездійсненне.

ПОЗИТИВНИХ ЛІДЕРІВ потрібно шукати та запрошувати до керівництва. Правдиві, відкриті, «прозорі» для людей. Їм необхідно допомагати. Вдячні за критику, а особливо – за пропозиції. Нічого не обіцяють, або тільки те, що дійсно можливе.
Не палають, а обігрівають (як батько).
*
3. ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА.
Мешканці населеного пункту або його частини збираються на Загальні Збори і приймають рішення – налагодити краще життя, для чого необхідно утворити територіальну громаду.
Але громада з 20 чи 100, чи 1000 людей, керована не позитивними лідерами не буде надійно стійка, успішна та самодостатня. Тому мешканцям необхідно попервах обрати актив, якому дається завдання – віднайти Позитивних Лідерів і запросити їх до керування.
Досвід є у стародавній Русі (Україні).
У старовинній Русі Позитивних Лідерів називали Сходотаями, тому, що вони сходились до купи (Купа, Копа, Копні Збори) і вирішували всі нагальні питання Територіальної Громади (Верву – старовинна назва).
Позитивних Лідерів відшукували в надійних, самостійних, самодостатніх, сильних, успішних, здорових, багатодітних сім’ях. Позитивний Лідер повинен був мати успішний досвід упорядкування простору, життя сім’ї, роду з покоління в покоління.
Верв (Територіальна Громада) збирався не з одного села, а з 7-9 сіл. На Копні Збори сходилось 100 – 300 Сходотаїв. Тільки так можливо було зібрати необхідну кількість грошей на якійсь самостійні дії, будівництво, тощо.
Досвід старовинної Русі нам необхідно відновити та використати.

Сходотаї сходились на чергові чи позачергові Копні Збори. Окрім Сходотаїв на Копні Збори запрошували представників Старійшин Родів, Старців, Волхвів, жінок, молоді, Сходотаїв сусідніх Вервів, а також обвинувачених, потерпілих, свідків, тощо. Всі присутні мали Право Голосу, але Вирішальний Голос мали тільки Сходотаї цього Верву.
Рішення приймали тільки ОДНОГОЛОСНО (консенсус).
Якщо хоча б один з Сходотаїв проголосував «ПРОТИ», або «УТРИМАВСЯ» чи зовсім не проголосував – рішення не приймалось.
Такий Сходотай мав змогу пояснити своє рішення. Його вмовляли, просили. Йому намагались пояснити. Але на нього не мали право тиснути, погрожувати.
Консенсус не давав змоги утворитись протидії, опозиції чи потім не виконати рішення.
На чергових Копних Зборах перевіряли кожного новообраного Сходотая по його діях (не по словах, рекомендаціях, рекламі) і вирішували – достойний бути Сходотаєм чи ні і затверджували чи не затверджували Сходотаєм.
Копні Збори обирали Старосту Копних Зборів та Верву на період до чергових Копних Зборів, або переобирали його на подальшу роботу. Обирали Правління Верву (Секретар, Скарбних та інші). Обирали «Ревізійну комісію» (Комісія Громадського Контролю Виборців). Затверджували Порядок Денний проведення Копних Зборів.
Староста керував Копними Зборами та Вервом, зберігав та впроваджував Рішення Копних Зборів, зберігав Рішення та інші документи, архів.

Територіальна Громада, в якій є 100 – 300 Сходотаїв, може мати юридично зареєстрований Статут та отримати статус Юридичної Особи.
Територіальна Громада, як Юридична Особа, може від свого імені заключати Законні Договори (Угоди, Контракти, Правочини) з іншими Юридичними та фізичними особами, утворювати об’єднання та інше (згідно юридично зареєстрованого Статуту) за умовою, що вона нічого не втрачає.
Територіальна Громада приймає під свою відповідальність та розпорядження все, що знаходиться на її території: землю, надра, повітря, космос, водойми, тощо.
*
4. ДЕСЯТИННІ ПРЕДСТАВНИКИ СХОДОТАЇВ. ВІЧЕ. РЕФЕРЕНДУМ.
Позитивних Лідерів (Сходотаїв) обирають Копні Збори Верву на один календарний рік. Їх діяльність оцінюють тільки по їх діях!
Сходотая мають право переобрати на черговий календарний рік, або відізвати у будь-який час. Сходотай має право діяти не більше ніж п'ятнадцять календарних років поспіль, потім повинна бути перерва в обранні не менше ніж п’ять років.
Сходотай опікується не тільки своєю сім’єю, але й сім’ями-сусідами, в яких нема свого Сходотая.
Сходотаї реєструються в ЦВК України.

Десять Сходотаїв – сусідів за постійним місцем проживання, збираються та обирають серед себе кращого - своїм керівником, Десяцьким.
Десять Десяцьких – сусідів за постійним місцем проживання, збираються та обирають серед себе кращого - своїм керівником, Соцьким.
Так само обирають Тисяцького, Десятитисяцького, Стотисяцького, Міліонного.
Десятинні Представники Сходотаїв реєструються у ЦВК України.

100 – 300 Десятинних Представників Сходотаїв одного рівня (Десяцькі, або Соцькі, або інші), сусідів за постійним місцем проживання, мають право зібратись на Віче і вирішувати нагальні питання.
Віче проводиться так само, як і Копні Збори Сходотаїв Верву.

100 – 300 Десяцьких на Віче мають право утворити Об’єднання Територіальних Громад на рівні Сільради (Мікрорайону, Житлового масиву, Містечка чи Міста районного підпорядкування). Для цього необхідні Законні Договори між Територіальними Громадами (Юридичними Особами) і рішення Верховної Ради України.

Так само 100 – 300 Соцьких мають право утворити Об’єднання Територіальних Громад на рівні Району. Тисяцькі – на рівні Міста, Десятитисяцькі – на рівні Області, Стотисяцькі – на рівні Краю, Міліонні – на рівні України.

Об’єднання Територіальних Громад має бути Юридичною Особою та утворити двопалатну Територіальну Раду (Палата Депутатів та Палата Десятинних Представників Сходотаїв певного рівня). Територіальна Рада має представницькі функції.
На Віче певного рівня приймається рішення про штатну кількість Обранців (Депутатів, Прокурорів, Префектів, Суддів, дільничних інспекторів поліції, тощо), Представників Сходотаїв у Територіальній Раді і хто саме; оклади, зарплати, тощо.

РЕФЕРЕНДУМ. В Референдумі приймають участь тільки Сходотаї (Виборці).
Референдум Всеукраїнський має консультативні, представницькі та законодавчі функції.
Референдум місцевий має представницькі функції.
*
5. ЧОМУ ТАКІ ПРАВА У ПОЗИТИВНИХ ЛІДЕРІВ?
Людина, коли народжується, вже має програму на все життя. В цій програмі є завдання та можливості їх виконання, самі важливі події і, навіть, смерть фізичного тіла.
Людина вільна, самостійна, самодостатня, сильна. Може жити, як забажає.
Але вона несе на собі вантаж минулого життя та сама собі накликає негативи.
Якщо людина ретельно виконує свою програму, виправляє негативи, враховує свої таланти, то вона живе, як в раю, може навіть подовжити термін життя, а якщо ні – то вона хворіє, має невдачі, може жити, як в аду, та вмерти раніше.
Знати це зараз стало доступно, вчені цього вже досягли. Та й раніше, хто дуже цього хотів – міг дізнатися.
Тому, якщо ти маєш програму та талант, наприклад, чоботаря – ти будеш гарний чоботар, може – найкращий у Світі і будеш щасливий. А якщо ти не захотів бути чоботарем, а понад всі припони, став Президентом, то дякуй своїй впертості та силі волі, але від цього будеш страждати ти сам та увесь народ. "Чоботи повинен точати чоботар, а пироги пекти пиріжник"! Тоді і вийде все добре і всі будуть щасливі.

Вчені давно помітили, що є екстраверти та інтроверти. Є логіки та інтуїтивні. Є поділ на чотири типи нормальних людей: гіперстеніки, нормастеніки, гіпостеніки, астеніки; або флегматики, сангвініки, холерики, меланхоліки. Є поділ на шість нормальних типів людей, на шістнадцять типів та більше.

Мені особисто подобається поділ нормальних людей на чотири групи, а потім кожний тип особистості ще на чотири:

Група аналітики
До даної групи належать:
Стратег - рідкість серед населення. Такі люди обдаровані уявою, неприборканим розумом і мисленням. З дитинства прагнуть до знань, якими люблять з усіма поділитися. Дуже амбітні і рішучі, але ніколи не витрачають енергію даремно. Стратег - це ідеаліст і цинік одночасно. Впевнений, що всього можна досягти своїми прагненнями і розумом, але вважає всіх людей ледачими і нудними. Такі люди ненавидять правила і обмеження, які часто діють за власною ініціативою, не чекаючи прохань і роз'яснень.
Вчені особистості - пишаються своєю унікальністю і складом розуму. Їх хобі - розплутувати заплутане і знаходити невідповідність між відомими фактами. Рідко цікавляться повсякденними побутовими справами, віддають всю свою енергію в ситуаціях, де можуть повністю реалізувати власний потенціал. Постійний розумовий процес робить вченого задумливим, сором'язливим, що може різко змінитися при жвавій дискусії або суперечці.
Командир - природжений лідер, успішно поєднує харизму і впевненість у собі. Такі люди можуть збирати навколо себе юрби слухачів і послідовників, кажучи про самі повсякденні речі. Командир завжди домінант, наполягає на своїй точці зору.
Полемісти - обожнюють процес ментального мислення, це дозволяє постійно тренувати їх непересічний розум. Вони завжди чесні, але невпинно сперечаються, захищаючи яку-небудь ідею, навіть якщо в неї не вірять. Це дозволяє вздовж і поперек вивчити предмет спору як зі свого боку, так і з боку опонента.

Група дипломатів
До групи дипломатів відносять:
Активістів - вони рішучі і моральні. Багато активісти схильні робити метою свого життя допомогу іншим, благодійність. Вони легко вливаються в колектив, дуже ввічливі по відношенню до інших, але завжди чітко відстоюють свої позиції та погляди. Будучи соціально активними, часто забувають про себе.
Посередники - їм важливий процес, а не результат. Ними рухають принципи честі і моралі, вони красиво говорять і на підсвідомому рівні створюють відмінні ознаки своїх ідей. Мають схильність до мов. На відміну від інших, посередники концентрують свою увагу на одній значущій меті, або на кількох важливих в житті людей цілях. Вони не повинні розпорошувати свої зусилля, інакше можуть залишитися ні з чим.
Тренери - природжені мотиватори і наставники. З гордістю демонструють іншим свої знання та вміння і дуже щасливі, коли виходить "дотягнутися до кожного розуму" серйозними фактами або ж емоційним впливом. Головна слабкість тренерів - прагнення до самоаналізу і рефлексуванню.
Борці - насолоджуються соціальними взаємодіями, тому вони часті гості на вечірках і заводії в компаніях. Самооцінка таких людей багато в чому залежить від можливості приймати самостійні оригінальні рішення, на одноманітній роботі таким людям нудно. Борці легко переключають свою увагу і вміють розслаблятися після роботи.

Група зберігачів
Включає в себе:
Адміністратори - завжди слідують встановленим правилам, чітко виконуючи свої обов'язки. Такі люди пишаються виконаною роботою, оперують фактами, а не емоціями, самодостатні. Скарги вважають проявом слабкості. Безвідмовність - один з головних негативних якостей адміністратора в довгостроковій перспективі, коли інші починають користуватися його допомогою.
Захисники - складаються суцільно з протиріч. Завжди прагнуть до безпеки, але не проти змін; досить потайливі і мовчазні, але легко вливаються в компанії. Такі люди - справжні альтруїсти, віддають всього себе, бажаючи отримати в обмін всього лише добро і подяку. Часто педантичні, люблять відкладати справи на потім, але завжди все роблять в призначений час.
Менеджери - закон і порядок сучасного суспільства. Головні якості - чесність і цілеспрямованість, своїм прикладом показують, що всього можна досягти наполегливою працею. Такі люди - командні гравці, постійно чекають допомоги і підтримки, але незадоволені, коли колеги не відповідають високому рівню.
Консули - завжди прагнуть до підвищення свого соціального статусу. Такі особистості завжди бувають в центрі уваги, дійсно слухають співрозмовника і вникають в розмову. Вони люблять бути корисними, не проти побути навіть альтруїстами, поки бачать свою потрібність і подяку за працю.

Група шукачів
До даної групи належать:
Віртуози, є природженими творцями. Люблять вивчати навколишній світ з раціоналізмом і натхненною цікавістю. Охоче допомагають іншим, діляться досвідом, прагнуть постійно покращувати існуючі механізми. Такі особистості вельми загадкові - вони доброзичливі, але часто закриті, спокійні, непосидючі. Всі рішення приймають на основі практичного реалізму.
Артисти люблять експериментувати із зовнішністю і поведінкою і руйнувати загальноприйняті підвалини. Здебільшого інтроверти, але вільний час витрачають на самоаналіз і переоцінку власних цінностей. Дуже трепетно ставляться до почуттів людей. Не люблять і не планують своє майбутнє, живуть тут і зараз.
Ділки дуже комфортно відчувають себе в центрі уваги і люблять обговорювати актуальні теми, що стосуються безпосередньо сьогодення. Не будують довгострокових планів, роблять все відразу, виправляють помилки на ходу. Найбільше схильні до ризикованого життя, важко підлаштовуються під загальновизнані норми соціуму.
Розважальники живуть моментом, причому завжди радісним. У таких людей дуже розвинене почуття естетики, вони спостережливі по відношенню до інших, підтримують і допомагають, як можуть. Прагнуть уникати конфліктів, а не вирішувати їх. Часто сконцентровані на моменті, але не помічають, чого він коштує і як досягається. Дуже цінують розкіш і багатство, але не вміють планувати, часто живуть невідповідно до своїх достатків.

Ще 16 соціонічних типів осіб:
- Дон Кихот (Шукач);
- Джек Лондон (Підприємець);
- Драйзер (Хранитель);
- Достоєвський (Гуманіст);
- Гексли (Порадник);
- Бальзак (Критик);
- Штирлиц (Адміністратор);
- Єсенін (Лірик);
- Габен (Майстер);
- Гюго (Ентузіаст);
- Робесп'єр (Аналітик);
- Цезарь (Політик);
- Жуков (Маршал);
- Максим Горький (Інспектор);
- Гамлет (Наставник);
- Дюма (Посередник).

«У Тибеті людей з обмеженим розвитком свідомості називали просто –
"людина - тварина", тобто зовні він виглядає вже як людина, але живе як тварина. У нього домінують прості тваринні інстинкти (харчування, розмноження, прагнення до лідерства в "зграї" і т.п.).
У Стародавньому Китаї так само виділяли людей з низьким рівнем розвитку свідомості в групу під назвою "сяо жень" (маленька людина). На противагу їм виділяли іншу групу - святі люди, так звані "ба сянь" ( "вісім святих"), широко відомих в китайській культурі.
У Древній Русі була своя класифікація - людських істот розподіляли в чотири основні категорії в залежності від рівня свідомості: Нелюди, Народи (Люд), Человєкі (ЧеловѢкі) і Святі (Аси)».

«Нелюди. До нелюди відносили тих, хто тільки недавно перейшли з Миру Тварин в людські тіла. Це перехідна форма свідомості, яка містить в собі більшість тваринного початку, ніж людського.
Варто відзначити, що нелюди бувають різних типів: від грубих садистів з непропорційними частинами тіла, випнутою вперед щелепою, грубими манерами і погано пахнуть, до вельми красивих тіл, умів, здатних розуміти відносно складні терміни, осягати науки і навіть здобувати вищу освіту. Однак в своїй більшій масі це вельми обмежені істоти, емоційно нестримані, грубі й агресивні.
У нелюдей чітко виражені тваринні інстинкти виживання і вони насилу їх маскують. В їх харчовому раціоні переважає м'ясо і вони стверджують, що за м'ясо і горілку готові вбити людину. Їжа, секс і домінування в суспільстві за будь-яку ціну - їх головні інстинкти. Їм характерні скажені ревнощі, неконтрольовані сексуальні пориви, агресія при досягненні цілей, відсутність моральних установок і віри. Вони, як правило, не беруть участі в політичному житті, їм це нецікаво. Нелюди мало читають, в школі та інших навчальних закладах погано вчяться.
Однак нелюди непогано справляються зі своїм фізичним тілом, добиваються великих успіхів у спорті, можуть бути непоганими військовослужбовцями, рятувальниками. Їх чудово розуміють домашні тварини і, як правило, вони оточують себе ними. У родині нелюди грубі і найчастіше агресивні. Їх метод виховання дітей заснований на стусанах, ремені і образах. У промові переважають нецензурні слова, непристойні анекдоти.
Місця ув'язнення просто переповнені нелюдами, бо вони не в змозі зрозуміти верховенство закону, намагаються насадити свій закон - закон сили і понять. Пам'ятаєте, як в 90-ті роки багато спортсменів дружно пішли в бандити, виявивши там для себе нову і цікаву можливість домінувати: насильство, відсутність моралі, гроші і владу за всяку ціну. Багатьом тоді було зовсім незрозуміло звідки у вчорашніх спортсменів - комсомольців стільки агресії, а суть проста - вони і були нелюдами.
Примітно, що нелюди можуть бути і бізнесменами, і навіть політиками. На цьому рівні вони так само прагнуть до насильства. Їх жадібність, грубість і нахабство можуть бути прикриті дорогими костюмами, автомобілями і завченими манерами, але з-під цього зовнішнього лиску і блиску стирчить рило звичайного людожера. Саме нелюди формують основу корупції, так як етика, мораль і релігія їм невідомі. На відміну від печерної людини, який міг колекціонувати черепа своїх убитих ворогів і одноплемінників, нелюди в бізнесі і у владі колекціонують дорогі автомобілі, незліченну кількість дорогущих годинників, шикарних жінок і так далі (згадайте так званих "нових росіян" і їх дикі пригоди на батьківщині і за кордоном).
На жаль, таких персонажів в нашому світі ще дуже багато і це реальність сьогодення.
Завершуючи короткий огляд особливостей нелюдей, зазначу, що вони діють на нижчих центрах свідомості - від статевих до шлунку. Діють інстинктивно, знаходяться на перших щаблях людської еволюції.
Їх завданням є зрозуміти релігію і віру взагалі, співчуття і любов.
Нелюди - легкий об'єкт маніпуляції їх свідомістю в політичних іграх. На вибори до виборчих урн їх залучають за гроші, горілку. Це про них Фрейд казав, що їх рушійними мотивами є секс і жорстокість».

«Люд (народи). Це вже більш складний рівень людського існування. Ці можуть співчувати, співпереживати і допомагати іншим, навіть жертвуючи собою. Якщо нелюди існують на нижньому рівні свідомості, то народи захоплюють більш складний діапазон частот: від нижнього до середнього (серцевого). Верхній центр свідомості ще не так розвинений, як у челів (ЧеловѢків), але вони більш здібні учні, ніж нелюди.
Для люд створені релігії - отакий міфічний опис будови Космосу і людини, який поки не потрібно розуміти, в це необхідно вірити. Від релігії перекидається смисловий місток до законів держави і люд схильні їх розуміти, вони намагаються дотримуватися законів (в основному під дією страху, а не розуму).
У сім'ї Людов більш широкий спектр педагогічних прийомів до дітей: від ременя до нормальних діалогів. Люд можуть скочуватися в сексуальні і алкогольні загули, але потім відчувають моральні докори сумління.
Сфера професійної діяльності може бути будь-яка, тому що вони в змозі розвивати свій розум. Бог, честь, любов - для Людов вже не порожній звук, але тваринна природа ще може надавати на них потужний вплив. У них є зачатки розуму.
Люд займають основну частину людських істот на планеті Земля. У політичних маніпуляціях проти них використовують страх, конфлікт релігій, неосвіченість, обман псевдонауковими теоріями, приховування правдивої картини світу».

«Человєкі (чели, человѢкі). ЧеловѢків найменше. Вони добре діють на всіх трьох рівнях буття: фізичному, емоційному та ментальному (розумовому). Для них уже важливо знання, а не релігія. Вони можуть осягати вищі матерії і знання, бути вченими і правителями, вчителями та наставниками. Хоча все це не означає, що вони легко відрізняють Зло від Добра і завжди вибирають сторону Світу. Розум може бути служителем і Темряві.
ЧеловѢкі легко вчяться, вибирають в основному інтелектуальні види робіт і домагаються там хороших результатів. Саме завдяки ЧеловѢкам еволюція землян рухається кудись вперед, хоча цілком можливо, в майбутньому виявиться, що це зовсім і не вперед, а назад (наприклад, імітувати розвиток здібностей і надлюдських здібностей технічними винаходами відкочують нас назад). Технічна еволюція стримує перетворення нас в Асов, так як пригнічує вібрації тонких частот.
У родинному колі ЧеловѢкі не вдаються до насильства над дітьми та подружжям, вважаючи за краще застосовувати більш гуманні педагогічні прийоми, ніж скалка і ремінь.
ЧеловѢкі відрізняються від нелюдей і Людов своїм розумом. Вони можуть відразу і об'ємно схоплювати суть речей, так як мають розвинену свідомість. Це не означає, що вони всі належать до інтелігенції. ЧеловѢків можна зустріти в будь-якій професії, де вони звертають на себе увагу своєю обдарованістю і здібностями.
Не всі чели знаходять себе в цьому житті. Так як вони готові жити в більш розумному суспільстві, але не бачать його навколо себе, то відчай, неможливість тут і зараз змінити світ спрямовує емоції і розум людини в алкоголь. Таких персонажів на Русі завжди було чимало».

«Аси. Про них багато писати не варто. Це інша ступінь еволюції людини, більш висока, розумна, світла. Аси володіють надздібностями, можуть переміщатися між світами і співпрацювати з істотами інших еволюцій.
Асів на Землі трохи, це кращі представники землян і, як правило, народи і навіть ЧеловѢкі, про них нічого не знають (у землян є погана традиція спочатку відправляти на багаття всіх незрозумілих, а потім зараховувати їх до ліку святих).
Більшість Асів схильні існувати в наступному, більш безпечному для них вимірі, але й на Землі вони зустрічаються. Свідомість Асів - орієнтир і мета людської еволюції, де втрачається тваринний поділ на особистості, де всі істоти схильні працювати в колективних спільнотах. Однак при цьому зберігаючи свою повну індивідуальність».

Подивіться виступ генерал-майора Росії Костянтина Павловича Петрова у 2005 році -https://youtu.be/CAttGXz04Wg
Виступ В.А. Єфімова у 2017 році: https://youtu.be/a3FqJGtXrAM

Ні Нелюдей, ні Людов (їх більшість) до влади допускати неможна, так як в силу своєї свідомості вони не в змозі гармонізувати та об'єднувати людей. Це можуть ЧеловѢкі або Аси.
Рішення Верву, Віче щорічно перевіряється і перші десять років є тимчасовим. Після десяти років Рішення Верву, Віче стає постійним і має можливість введення його до Статуту Верву чи Об’єднання Територіальних Громад.


Колись давно ПАРАЗИТИ («Соціальні паразити», або зараз їх ще називають
«ПОПУЛІСТИ») запропонували ПРЯМУ ДЕМОКРАТІЮ, тобто приймати рішення напряму всім народом (Всенародний Референдум), або через своїх представників – Депутатів (Саакашвілі пряму демократію згадав, як передову, найкращу, з самої Швейцарії !!! І Зеленський, підігруючи народу, також на цей варіант погодився: «Країна в смартфоні». І в Конституції таке є).
Всі люди зраділі - їх допустили до керування Країною !!! Рішення можливо приймати більшістю голосів. Люди не зрозуміли, що їх надурили! Бо до керування прийшли нелюди та інші негативні особи - Негативні Лідери!
В результаті в таких Країнах з цього щось нічого гарного не виходить.
Україна багато десятиліть живе з загальною виборчою системою – і що гарного? Колись комуністична партія свої корективи нав’язувала, а з 1991 року люди самі вирішують – в результаті Україна весь час котиться вниз.

В США зробили трохи інакше – Виборці спочатку обирають найкращих ВИБОРЩИКАМИ, а ті вже обирають Парламентарів. Це вже краще, але знов вони цим не вдоволені, бо рішення Парламентарів часто погані, так як і там багато розумних, але Негативних Лідерів.

- Що ж робити?
- Виборщиками та до управління спільнотами, суспільством повинні прийти не будь хто, а Сходотаї чи Десятинні Представники Сходотаїв, тобто – Позитивні Лідери.
*
6. Теорії «пасиву та активу» і «двох смертей».
Вчені законам та теоремам не довіряють, поки не перевірять експериментально!
Взяли більше ніж сто білих лабораторних мишок і помістили в кімнату. Кімната тепла, світла, багато води та їжі. Ця добра кімната мала дверцята у іншу кімнату – холодну, темну, без води та їжі. Навіщо до такої кімнати йти?
80% мишок до темної кімнати не пішли (їх назвали - ПАСИВ).
Але 20% мишок все ж таки пішли до темної кімнати (їх вчені назвали - АКТИВ).
Вчені багато разів повторювали цей експеримент на мишках, щурах, собаках, мавпах і інших соціальних тваринах. І кожен раз отримували один і той же результат: 80% - пасив і 20% - актив.
Вчені вважають, що і серед людей результат буде такий же: 80% - ПАССИВ і 20% - актив.
Серед «активу»:
- цікаві, шукачі кращої долі, вчені, винахідники, раціоналізатори; дослідники, відкривачі, генії;
- розвідники, воїни, підривники, любителі ризику, стрільби, бійки, війни, мінери;
- спортсмени, чемпіони, «тітушки», скелелази, спелеологи, парашутисти, боксери, борці;
- шахтарі, ядерники, космонавти, льотчики, ракетники, підривники, військові, пожежники, поліцейські, мікробіологи;
- екстремали, забіяки, хулігани, грабіжники, розбійники, вбивці, самовбивці;
- істерики, збудливі психопати, маніяки, наркомани;
- негативні лідери;
- позитивні лідери.
Чи дурні вони всі? Лізуть туди, де погано, небезпечно. Ризикують життям.

Коли голосують більшістю голосів, то виграє ПАСИВ.
А кого більше серед пасиву? Асів? Чолів?
Звісно «НІ»!!! Серед ПАСИВУ більше Нелюдів, Людів.
Тому й голосують вони «ЗА ГРЕЧКУ», за іншу подачку, за гарну обіцянку, за красивий фантик!!!
А ще ми забули, що керують нами «Лебідь, Рак та Щука» - розумні, активні, але тягнуть країну і її народ у різні боки. І це відображено на всій вертикалі Влади. Приходить новий Президент і виникає потреба переобирати/переназначити всю вертикаль влади.
А цим безладом в країні користуються інші країни та розривають Україну на шматки.

Ось і зараз в Україні обрали новий Парламент (Верховна Рада України) – Депутати, які обіцяли Виборцям краще життя! То чому їх частина не голосує? ОПОЗИЦІЯ!!!
Ні, це не опозиція, а баласт за рахунок народних грошей! Вони самі себе визначили: ПОПУЛІСТИ, або точніше – СОЦІАЛЬНІ ПАРАЗИТИ. Навіщо ви їх обрали?

Вони САМІ випинаються на поверхню натовпу, лізуть до трибуни, до мікрофону, утворюють політичні партії, мета яких – влада і гроші!
Негативні лідери – це дуже активні люди, обіцяють все, що завгодно, навіть зовсім недосяжне й неможливе!

Ті, кого ми обирали останні майже 30 років, - чого досягли? Які перспективи маємо? Що будуємо? Куди йдемо?
Чого не знаходимо злагоди в суспільстві? Звідки ця «п’ята колонна»? Звідки й чому сепаратизм, колаборанти, протидія, війна, біженці?
Де поділась могутня армія, космічні підприємства, індустрія, височайший рівень навчання, медицини, колгоспи-міліонери, підприємства всесвітнього рівня та значення, безоплатні чи дешеві квартири, зниження цін на продукти, послуги та інші потреби першої необхідності та інше?
Де поділися люди, небайдужі до інших людей? Хіба тільки волонтери та добровольці?
Чому інфляція і зубожіння? Куди зникають розумні люди?
Я особисто був в країнах, де нема голодних, злиденних, безпритульних, без житла, без роботи, великий попит на працівників всіх рівнів, сильна армія, більшість людей – забезпечені.

Ми колись мріяли збудувати комунізм. Карл Маркс і Володимир Ленін казали, що комунізм неможливо збудувати в одній країні. Микита Хрущов казав, що ми вже збудували матеріальну базу комунізму, а через 20 років будемо жити при комунізмі. Так йому доложили його помічники. Тільки кукурудза тому завадила.

«Всесвіт - 25».
«Всесвіт - 25» - так вчені назвали свої досліди на мишах, які вони проводили 25 разів, але отримали той же результат.
Вчені вирішили – нехай хоч миші поживуть при комунізмі. Зробили приміщення по два метри у довжину, ширину та висоту. З нього мишки не могли втекти. Полички та спеціальні місця для гнізд, їжі, питва, тощо. Не було хижаків, за мишами доглядали ветеринари. Приміщення щотижня чистили та мили. Температура повітря постійна,
20оС. Одночасно могли пити та їсти до 9500 мишок. Колонія мала достатні умови для життя 3800 мишок, але вона ніколи не перебільшувала 2200 мишок.
Помістили туди чотири пари здорових мишок, яким від народження було по 40 діб. Доглядали за чистотою та найкращими для мишок умовами. Миши були задоволені і почали розмножуватись. Кожні два місяці в колонії мишок народжувались малята і колонія збільшувалась. Потроху народжуваність зменшувалась.
Колонія мишок структурувалась, з’явилась мишина ієрархія.
Серед мишок також з'явилася категорія «знедолених», яких виганяли в центр приміщення, вони часто ставали жертвами агресії. Відрізнити групу «знедолених» можна було по покусаним хвостам, видертою вовною і слідах крові на тілі. Знедолені складалися, перш за все, з молодих осіб, що не знайшли для себе соціальної ролі в мишачій ієрархії. Проблема відсутності відповідних соціальних ролей була викликана тим, що в ідеальних умовах приміщення миші жили довго, старіючі миші не звільняли місця для молодих гризунів. Тому часто агресія була спрямована на нові покоління особин, що народжувалися в приміщенні. Після вигнання самці ламалися психологічно, менше проявляли агресію, не бажали захищати своїх вагітних самок і виконувати будь-які соціальні ролі. Хоча періодично вони нападали або на інших особин з товариства «знедолених», або на будь-яких інших мишок.
Самки, що готуються до народження, ставали все більш нервовими, так як в результаті зростання пасивності серед самців вони ставали менш захищеними від випадкових атак. В результаті самки стали проявляти агресію, часто битися, захищаючи потомство. Однак агресія парадоксальним чином не була спрямована тільки на оточуючих, не менша агресивність виявлялася по відношенню до своїх дітей. Часто самки вбивали своїх дитинчат і перебиралися в верхні гнізда, ставали агресивними одноосібниками і відмовлялися від розмноження. В результаті народжуваність значно впала, а смертність молодняку досягла значних рівнів.
Серед мишок з’явилась нова категорія, що отримала назву «красиві». До них відносили самців, які демонструють нехарактерне для виду поведінку, які відмовлялись битися і боротися за самок і територію, що не проявляли ніякого бажання спаровуватися, схильних до пасивного способу життя. «Красиві» тільки їли, пили, спали і очищали свою шкурку, уникаючи конфліктів і виконання будь-яких соціальних функцій. Подібне ім'я вони отримали тому, що на відміну від більшості інших мешканців приміщення на їхньому тілі не було слідів жорстоких битв, шрамів і видер вовни, їх нарцисизм і самозамилування стали легендарними. Також дослідників вразила відсутність бажання у «красивих» спаровуватися і розмножуватися, серед останньої хвилі народжень в приміщенні «красиві» і самки-одинаки, які відмовляються розмножуватися і тікають в верхні гнізда бака, стали більшістю.
Середній вік миші в останній стадії існування мишачого раю становив 776 днів, що на 200 днів перевищує верхню межу репродуктивного віку. Смертність молодняку становила 100%, кількість вагітностей було незначна, а незабаром склала 0%. Вимираючі миші практикували гомосексуалізм, девіантна і нез'ясовно агресивна поведінка в умовах надлишку життєво необхідних ресурсів. Процвітав канібалізм при одночасному достатку їжі, самки відмовлялися виховувати дитинчат і вбивали їх. Миші стрімко вимирали, на 1780 день після початку експерименту помер останній мешканець «мишачого раю».
Передбачаючи подібну катастрофу, вчені провели ряд експериментів на третій стадії фази смерті. З приміщення були вилучені кілька маленьких груп мишок і переселені в настільки ж ідеальні умови, але ще й в умовах мінімальної населеності і необмеженого вільного простору. Ніякої скупченості і внутрішньовидової агресії. По суті, «гарним» і самкам-одиначкам були відтворені умови, при яких перші 4 пари мишок починали розмножувалися і створювали соціальну структуру. Але на подив учених, «красиві» і самки-одинаки свою поведінку не поміняли, відмовилися паруватися, розмножуватися і виконувати соціальні функції, пов'язані з репродукцією. В підсумку не було нових вагітностей і миші померли від старості. Подібні однакові результати були відмічені у всіх переселених групах. У підсумку всі піддослідні миші померли, перебуваючи в ідеальних умовах.
Вчений Джон Кэлхун, який проводив цей дослід, створив за результатами експерименту теорію двох смертей. «Перша смерть — це смерть духу. Коли новонародженим особинам не стало перебувати місця в соціальній ієрархії «мишачого раю», то намітився недолік соціальних ролей в ідеальних умовах з необмеженими ресурсами, виникло відкрите протистояння дорослих і молодих гризунів, збільшився рівень невмотивованої агресії. Зростаюча чисельність популяції, збільшення скупченості, підвищення рівня фізичного контакту, все це, на думку Кэлхуна, призвело до появи особин, здатних до найпростішої поведінки. В умовах ідеального світу, безпеки, при достатку їжі і води, відсутність хижаків, більшість особин тільки їли, пили, спали, доглядали за собою. Мишка — проста тварина, для неї найбільш складні поведінкові моделі — це процес залицяння за самкою, розмноження і турбота про потомство, захист території і дитинчат, участь в ієрархічних соціальних групах. Від усього перерахованого вище зламалися психологічно миші та відмовилися. Кэлхун називає подібну відмову від складних поведінкових патернів «першої смертю» або «смертю духу». Після настання першої смерті фізична смерть («друга смерть» по термінології Кэлхуна) неминуча і є питанням недовгого часу. В результаті «першої смерті» значної частини популяції вся колонія приречена на вимирання навіть в умовах «раю».
Одного разу Кэлхуна запитали про причини появи групи гризунів «красиві». Кэлхун провів пряму аналогію з людиною, пояснивши, що ключова риса людини, її природна доля — це жити в умовах тиску, напруги і стресу. Миші, які відмовилися від боротьби, які обрали нестерпну легкість буття, перетворилися в аутичних «красенів», здатних лише на найпримітивніші функції, поглинання їжі і сну. Від усього складного і вимог напруги «красені» відмовилися і, в принципі, стали не спроможні на таку сильну і складну поведінку. Кэлхун проводить паралелі з багатьма сучасними чоловіками, здатними тільки до рутинних, повсякденних дій для підтримання фізіологічного життя, але вже з померлим духом. Що виражається у втраті креативності, здатності долати і, найголовніше, перебувати під тиском. Відмова від прийняття численних викликів, втеча від напруги, від життя сповненого боротьби і подолання — це «перша смерть» по термінології Джона Кэлхуна або смерть духу, за якою неминуче приходить друга смерть, в цей раз тіла.
*
Експерименти з мишками показали, що надавати права Виборців «пасиву» не можна.
У той же час допускати до влади Обранців з числа дуже активних Негативних лідерів чи Екстремістів теж недопустимо. Потрібно відшукувати людей, схильних до гармонійного лідерства, упорядкування простору, структурування спільноти, тобто Позитивних Лідерів з досвідом дій на користь спільноти, суспільства, Всесвіту; допомагати та контролювати їх дії, надавати пропозиції.
За їх бажанням, їм на допомогу можуть бути обрані спеціалісти високого ґатунку (талановиті та дієві Депутати, Прокурори, Префекти, Судді, Дільничні інспектори поліції, Вчителі, Сімейні лікарі та інші).
*
7. ЯКА ВЛАДА ГОЛОВНА? Законодавча? Виконавча? Судова?
Ні – КОНЦЕПТУАЛЬНА!!!
А такої влади в Україні нема!... Чому?
Тому й вештається Україна не знамо куди.
Замість МАМОНИ необхідно обрати КОНЦЕПТУАЛЬНУ, справедливу, -
БОЖЕСЬКУ ІДЕОЛОГІЮ та Концептуальну Владу.
Я не закликаю до віри в Бога, а закликаю гнати «паразитів» з України!!!
Впровадженням Божеського задуму, Концепцій цього задуму, активізацією розвитку світогляду й займеться Ідеологічна Влада.
*
8. СВІТОГЛЯД
СВІТОГЛЯД людини можливо умовно поділити на три рівні бачення світу:
ЕЛЕМЕНТНИЙ - компоненти світогляду об'єднуються і реалізуються в повсякденній свідомості;
КОНЦЕПТУАЛЬНИЙ - світоглядні проблеми, концепції;
МЕТОДОЛОГІЧНИЙ - поняття і принципи, які складають центр, ядро світогляду.

Світогляд українців зараз знаходиться на першому, Елементному рівні. Його потрібно розтлумачувати людям – це обов’язок ЗМІ.
Концептуальний та методологічний рівні необхідно досягти – це обов’язок ОСВІТИ, а також ЗМІ, закладів та органів Культури.
*
9. ГЕНОЦИД
Заборонити засоби геноциду – знищення людей та природи.
Перш за все – це споживання алкоголю, тютюну, наркотиків (людина майбутнього
повинна мати світлий розум, а не задурманений).
МАЙБУТНЄ – ЗА АБСОЛЮТНО ТВЕРЕЗОЮ МОЛОДДЮ!!!
Допускати до роботи з небезпечними предметами, вогнепальною зброєю, транспортом задурманених (нетверезих) людей не можна.
*
10. ЗБРОЯ
10.1. Війна завжди закінчується миром.
10.2. Умови укладення миру обговорюються сторонами на мирних переговорах і
відображаються в мирному Законному договорі.
10.3. Якщо Мирний Законний Договір укласти не виходить, то заключають тимчасовий Договір про Перемир’я (якомога довге та наближене до тексту Мирного Договору).
Якщо і це неможливо, тоді Україна викладає іншій стороні Ультиматум, головним пунктом якого є відвід військ противника від Державного кордону та Лінії розмежування не менше ніж на 30 км та вивід з України іноземних військ. Якщо це не буде виконано чи порушуватись – Україна їх буде знищувати (при цьому винна буде протилежна сторона і може постраждати мирне населення).
У війні завжди приймають участь не дві, а три сторони. Дві сторони воюють, знищують одна одну, а третя сторона – вигодополучатель. У війні в Україні третьою стороною зараз є Росія.
10.4. Пам’ятайте, що інші країни теж можуть мріяти отримати вигоду з війни в Україні!
10.5. Якщо керівники та дипломати воюючих країн не знаходять мирного рішення, то
мирне рішення може відбутися не «зверху», а «знизу».
Необхідно заключати мирні Законні Угоди на рівні між населеними пунктами, Територіальними Громадами, Об’єднаннями Територіальних Громад та не допускати військових подій на їх територіях.
Якщо це необхідно – задійте Законні загони самооборони.
Не чекайте, поки це зроблять за вас на рівні країни чи світу. Коли всі мешканці почнуть діяти заради миру, то так воно і буде!!! Дійте!!!
І не потрібен ніякий «особливий статус» чи «автономія», чи ще щось ОСОБЛИВЕ. Нова система відносин в Україні все вирішить!
10.6. Задійте вчених на практичне переозброєння армії України кращою в світі технікою,
новітніми видами розвідки, контррозвідки, озброєння та захисту, робототехніки,
кіборгів, технологій та інших досягнень майбутнього.
Досягнення науки та техніки повинні мати подвійну можливість: діяти для армії та бути корисними для цивільного населення. Задіяти різні види енергії та транспортування.
Перегляньте структуру та види військ. Введіть космічні, підземні, підводні, невидимі війська, війська індивідуального знищення, дистанційного знищення, війська паралельного світу, інших вимірів та часу, спецпідрозділи, військова поліція, тощо. Створіть новітні види розвідки та контррозвідки, захисту територій, населених пунктів, підприємств, техніки, осіб.
Створіть спеціалізовані військові навчальні центри, вищі військові навчальні заклади для роботи, військової служби в новітніх військах, з технікою та технологією майбутнього.
І не потрібно позичати гроші у інших країн - безкризова економіка допоможе Бюджету України в оплаті всіх дорогих починань.
*
11. Закінчуйте війну!
11.1. Україна – мирна країна, відмовилась від ядерної зброї, скоротила армію і майже її обеззброїла.
В результаті – накликала собі війну.
11.2. Згідно діючої Конституції України від 1996 р.:
«Стаття 1. Україна є суверенна і незалежна, демократична, соціальна, правова держава.
Стаття 2. Суверенітет України поширюється на всю її територію.
Україна є унітарною державою.
Територія України в межах існуючого кордону є цілісною і недоторканною.»
Э ствердження, але нема ніякої відповідальності. А повинна бути!
11.3. Згідно Головного Закону – Конституції України, територія України неподільна, цілісна і недоторкана. Україна повинна відновити цілісність своєї території.
11.4. Росія анексувала Крим, веде війну на Донбасі силами найманців та обдуреного місцевого населення, позіхає на всю територію України.
Бойові дії війни на Донбасі почалися із захоплення 12 квітня 2014 року російськими загонами, керованими офіцерами спецслужб РФ, українських міст — Слов'янська, Краматорська і Дружківки, де захопленою у відділках МВС зброєю російські диверсанти озброїли місцевих колаборантів, сепаратистів і прийняли до своїх лав.
Росія анексувала в Україні Крим, п’ять років допомагає воювати в Україні колаборантам, сепаратистам, найманцям та сама воює проти України, має офіційні рішення Законодавчої Влади Росії які дозволяють їй це робити, - сторона вигодоотримувач від війни (прийняла у свій склад територію Криму, вивезла підприємства з Донбасу, збільшила кількість свого населення за рахунок біженців та трудових мігрантів, погіршила економічний стан України, довела до руйнувань частину України).
11.5. Якщо Росія, як каже Президент Росії, не є стороною конфлікту в Україні, то нехай:
- виведе війська Росії з України, інструкторів та консультантів, військових «відпускників», «звільнених в запас», «зелених чоловічків» - громадян Росії;
- забере на територію Росії громадян Росії, які не мають дозволу знаходитись на території України;
- відведе війська Росії хоча б на 30 км від Державного Кордону з Україною;
- закриє в Росії бази підготовки терористів та бойовиків, яких надсилає до України;
- заборонить наймати в Росії найманців для війни в Україні;
- заборонить надсилати в Україну зброю, військову техніку, набої та боєприпаси.
Президент Росії не повинен в Україні робити те, чого Україна не просить, тобто не надавати "ведмежу послугу" і не втручатися у внутрішні справи України, тим більше шляхом АНЕКСІЇ та ВІЙНИ!
Росія винна Україні тріліони доларів США (або в перерахунку на інші гроші чи золото) за ті втрати, які Україна понесла за вини Росії.
11.6. При військових конфліктах завжди є три сторони: дві воюють, а третя має вигоду з цього.
І Україна в цілому, і Крим, і частини Донецької та Луганської областей від війни тільки потерпають. Вигоду має Росія.
11.7. В цілях припинення подальшого кровопролиття, припинення війни пропоную:
Друга сторона (Крим, частини Донецької та Луганської областей):
1. Відвести війська, техніку, боєприпаси від державного кордону України та Лінії
Розмежування Сторін на відстань не менше ніж тридцять кілометрів і припинити війну.
Невиконання тягне за собою знищення противника (може постраждати мирне
населення). Відповідальність за наслідки повністю ляже на другу (протидіючу)
сторону.
2. Вивести з України іноземні війська (під контролем ОБСЄ та України).
3. Забезпечити доставку, зберігання, розподіл та видачу гуманітарної допомоги нужденним на основі міжнародного механізму.
Перша сторона (Україна):
4. Військові та поліція України приймуть добровільно здану зброю та боєприпаси.
5. Україна готова відкрити на певний час частину Державного кордону для виїзду з України бажаючих.
Всі сторони:
6. Звільнити військовополонених та затриманих на умовах «Всіх на всіх».
7. Востановити державний кордон та мирні відносини в Україні.
8. Територіальні Громади, Об’єднання Територіальних Громад, керовані Позитивними Лідерами, мають право діяти на возз’єднання України мирним шляхом, на умовах Конституції України і Законів України.
У перехідний період:
1. Відновлюється торгівля.
2. Відновлюється платне постачання води, електрики, газу, життєвонеобхідними продуктами та речами, послугами.
3. Відновлюються пасажирські, товарні, міжнародні, транзитні шляхи сполучення.
4. Відновлюються пенсійне забезпечення, навчання у спеціальних середніх та вищих учбових закладах та інші зв’язки між населеними пунктами і територіями, Громадянство України.
5. Особливий статус не потрібен (Територіальні Громади, Об’єднання Територіальних Громад, керовані Позитивними Лідерами, вирішать всі необхідні питання, згідно юридично зареєстрованого Статуту та Законних Договорів).
6. Не потрібні переговори («Мирні переговори», «Заключення миру») - з ким? Це наша земля і живуть на ній наші люди.
11.7. Дайте підприємствам «воєнні закази», зробіть гідну армію і вам не потрібно буде посилати дітей на війну!
*
12. Максимально твердою повинна бути політика України на міжнародних та всесвітніх форумах та організаціях, особливо в ООН та ОБСЄ.
*
13. ЗДОРОВ’Я
Заохочуйте здорових людей і отримаєте здорове населення.
Розробіть електронну медичну документацію, медичну картку безкоштовно
застрахованого Державою.
Запровадьте безоплатну та частково оплатну «Страхову медицину».
Запровадьте широке електронне програмування для діагностики та лікування – лікар не може все пам’ятати ти використовувати – електроніка значно покращить роботу лікарів.
*
14. НАУКА
Наукові знання не завжди достовірні – на це звертають увагу самі вчені.
Нам потрібна практична наука.
Попереду технічних досягнень повинна йти техніка безпеки.
*
15. ЕКОНОМІКА
15.1. Україна сама собі друкує та карбує гроші, то навіщо позичає під проценти гроші інших країн?
Відмовтесь від «прив’язки» гривни до валюти будь-якої країни – і підніметься з колін економіка України.
Забороніть позичати гроші у інших країн та міжнародних банків, бо це приведе до рабства українців!!!
Заборонити продаж з України чого б то не було за будь-які гроші, крім гривні (досвід Японії).
15.2. Економіка України повинна бути безкризова.
Безкризова економіка дозволяє формувати бюджет, враховуючи тільки його гарантовану витратну частину (незалежно від валютних надходжень, криз, ринкових коливань, ліквідує корупцію, стабілізує ціни на внутрішньому ринку, тощо).
15.3. Забороніть ЛИХВАРСТВО для Громадян України і підніметься з колін підприємництво.
Банки можуть робити як інвестори, кредити надавати безвідсотково, мінусово відсотково чи безповоротно.
15.4. Першого січня кожного сьомого року СКАСОВУЙТЕ БОРГИ Громадянам України і отримаєте щасливе населення.
15.5. Скасуйте ПОДАТКИ і отримаєте зростання малого та середнього бізнесу, зникне корупція (як жахливе минуле).
15.6. Введіть в Україні гарантований ПРОЖИТКОВИЙ МІНІМУМ.
Визнайте дітей та підлітків непрацездатними, надайте їм державну допомогу («Прожитковий мінімум») і отримаєте збільшення населення України.
Введіть кримінальну відповідальність за вбивство ще не народжених дітей. «Прожитковий мінімум» для дітей – допоможе дітям знайти собі батьків і вижити.
15.7. Біржову вартість валют не враховуйте.
За одиницю Коефіцієнту Вартості Гривні необхідно приймати середню вартість Кошика Прожиткового Мінімуму однієї людини в Україні за рік.
Одночасно розраховувати вартість такого ж умовного Кошика Прожиткового Мінімуму на одну особу за рік в країні, валюту якої необхідно оцінити, з урахуванням особливостей економіки країни (гарантій, дотацій, тощо). Відношення ціни Кошика Прожиткового Мінімуму в Україні до вартості такого ж кошика в країні, з якою потрібно розраховуватись, і буде валютним коефіцієнтом для розрахунків. Потрібно встановлювати цей коефіцієнт раз на рік.
15.8. Ввести пайову участь населення в економіці.
Кожний Громадянин України вкладає свою посильну частку в економіку країни і має право щось від неї отримувати!
15.9. В найкоротший термін погасіть борги України і більше ніколи в боргове рабство «не залазьте».
*
16 ПРАПОР УКРАЇНИ
16.1. «Історія українського прапора розпочалася кілька століть тому, але офіційно затвердили синьо-жовтий стяг як державний символ України лише 28 січня 1992 року.
Українське синьо-жовте сполучення - одне з найдавніших серед сучасних національних прапорів. Сучасний український прапор походить від герба Галицько-Волинського князівства - золотого лева в синьому тлі, який з'явився в другій половині XIII століття.

Навколо кольору прапора та порядку кольорів точилося чимало дискусій. Одні вважали аутентичними малинові знамена козацької держави, інші, визнаючи синьо-жовтий стяг, переконували, що його кольори перевернуті.
Утім, саме синьо-жовтий прапор – це символ боротьби за незалежність України у ХХ столітті. Синьо-жовтим був стяг генерального штабу головного отамана Симона Петлюри. На малюнках Юліана Буцманюка та Леоніда Перфецького, які були учасниками визвольних змагань, також зустрічаються саме синьо-жовті прапори.
Протягом останніх 20 років історики проводили дослідження становлення національних символів та спростовували різні міфи. Зокрема, іноді кажуть, що Скоропадський перевернув прапор, прийнятий Михайлом Грушевським. Однак документи тих часів засвідчили, що, з одного боку, прапор був вже синьо-жовтим ще з 1848 року, яким його затвердили на Засіданні Головної Руської Ради у Львові, а з іншого, у публікаціях того часу не акцентували особливу увагу на тому, який колір називати першим: синій чи жовтий. Тому в датованих одним роком джерелах можна зустріти як синьо-жовтий, так і жовто-синій.

Варто звернути увагу і на те, що й досі часто можна зустріти вживання "жовто-синій", хоча офіційний державний прапор України – синьо-жовтий.

Історики наводять ще велику кількість версій щодо значення нашого прапору.

Наразі існує багато тлумачень кольору нашого прапору. Поширеним є трактування синього як символу мирного неба, а жовтого – символу пшениці, а тому мирної праці та достатку. Інше тлумачення пояснює жовте як символ Творця, Бога-Отця і взагалі – Вищу Духовність. Синє ж – це все земне, а також свобода вибору, якою Творець наділив свої творіння з надією, що вони не будуть нею зловживати.

Нині, як і раніше, всі важливі події в житті України, відбуваються під синьо-жовтим стягом».

16.2. СИМВОЛИ.
«Світом правлять не слова та закони, а знаки та символи» (Конфуцій).
Головний колір прапора – той, що зверху.
У прапора України це СИНІЙ колір.
За геральдикою синій колір означає, що Україна знов пішла шляхом «ХАОСУ. НЕГІДНІ ЛЮДИ ОПИНЯТЬСЯ У ВЛАДІ, А ГІДНІ – В ЗЛИДНЯХ. РУЙНУВАННЯ І ЗАНЕПАД. НЕ БЕРІТЬСЯ ЗА ЯКУСЬ ВАЖЛИВУ СПРАВУ – ЗАДУМАНЕ НЕ СТАНЕТЬСЯ».
Синій колір на прапорі України означає, як гадають українці: «колір вільного неба».
Синій колір на прапорі Росії гадають, що означає: «чесність», а за іншою версією - це «колір Богородиці, яка протегує Русі» (зверніть увагу – протегує не Росії, а Русі!).

Так. Україна має героїчну історію. Багато людей полягло за визволення, за свободу, за самостійність. Але важливо – не шлях, а кінцевий результат!!!
Під синім кольором шлях буде довгий, важкий, героїчний, чесний. А результат!?

16.3. Якщо головним (зверху) зробити жовтий колір (щасливий колір, колір золота, колір Бога), то за геральдикою це позначатиме: «РОЗКВІТ. МАЛЕ ВІДХОДИТЬ. ПЕРЕМОГА ДУХА НАД МАТЕРІЄЮ. РОЗВИТОК І ПОРЯДОК. ГАРМОНІЯ І СВІТЛО. ЩАСТЯ».
Ще у геральдиці жовтий колір в гербі або на полотнищі прапора означає могутність, силу, справедливість, знатність і багатство.

На початку 90-х років китайська художниця і спеціалістка по фен-шую Мао Мао звернулася до українського президента Леоніда Кравчука з закликом змінити головний державний символ країни — синьо-жовтий прапор. Вона запевняла, що комбінація з синьою смугою зверху є вкрай невдалою і не обіцяє молодій країні нічого доброго. На думку Мао, щоб Україна розвивалася нормально, прапор необхідно перевернути.

Так що нам важливіше: героїчна історія, чи щасливе майбутнє?
Я гадаю, що щастя наших дітей найважливіше, саме за це боролись і гинули наші героїчні батьки, діди та прадіди.

16.4. Україні пропонують ще інший прапор – червоно-чорний.
Червоний - цей колір позначає «кров» (пролиту людьми в боротьбі за революцію і незалежність).
Чорний – «скромність, мудрість і печаль».
*
17. ОСВІТА
Для чого вчитись? - запитаєте ви.
Життя йде вперед, змінюються вимоги, і сьогодні суспільство вимагає фахівців високого рівня. Проходить посиленими темпами розвиток техніки та інформаційних технологій, а це означає, що потрібні фахівці, які будуть розбиратися у всіх новинках. І такий розвиток проходить у кожній сфері, тому фахівці потрібні різних напрямів та спеціальностей.

Той мінімум освіти, який потрібен людині, щоб прожити в суспільстві, дає йому школа. Тут, сидячи за шкільною партою, ви не раз писали твір, навіщо потрібна освіта. І кожен, в першу чергу, писав про те, що освіта потрібна для того, щоб знайти престижну роботу. Але освіта нам потрібна ще для того, щоб підвищити свою самооцінку, відчувати себе в суспільстві грамотною людиною, яка розбирається в науці, мистецтві, культурі та інших сферах розвитку суспільства. Так, що не потрібно думати про те, навіщо мені освіта? Думайте про те, яку я хочу отримати освіту?
І прагніть до того, щоб збувалися всі ваші мрії і бажання.
Від фактологічної необхідно перейти до методологічної освіти.
Людям надати таких знань, щоб їх неможливо було обдурювати.
В Україні потрібно постійно готувати управлінський корпус.
Навчання необхідно розпочинати якомога раніше та орієнтуватися на найкращих учнів, а не на середніх чи гірших (на Асів, а не на Нелюдів). Створювати рейтингові групи, класи, учбові заклади і можливість, навіть на протязі навчального року, переходити від одного рівня до іншого (незалежно від грошей).
Від навчання залежить рівень світогляду людини.
*
18. ІСТОРІЯ
Яка історія твоєї мами чи батька, ким був твій дід, прадід? Чим займався? Про що мріяв?
«Народ, що не знає своєї історії, є народ сліпців». (О. Довженко)
«Рослина без коріння всихає, людина без минулого не живе».
«Без минулого немає сьогодення, а без минулого і теперішнього, нема майбутнього!»
«Немає майбутнього у тієї країни, яка не вивчає уроки свого минулого, тому що історія має тенденцію повторюватися».
Знати історію, щоб зрозуміти причини і наслідки сьогодення, користуючись досвідом минулого.
Знати історію, щоб знаючи досвід поколінь, не повторювати помилки минулого.

Путін каже, що України раніше не було, що Русь – це Росія, а Київ – старовинна столиця Росії, що українська мова – це викривлена російська. Ви цьому вірите?
Необхідно повернути людям вірне розуміння історії.
Дати людям розуміння управління в глобальному історичному процесі.
*
19. МОВА
Учений В. Кобилюх у своїх роботах доводить, що українська мова сформувалася в
Х-IV тисячоліттях до нашої ери. Тому походження найважливіших українських слів слід шукати саме в санскриті, а не в російській, німецькій, турецькій, грецькій та інших мовах, які виникли значно пізніше. Самим свідченням того, що проукраїнська мова поширилася по всій земній кулі, є давні топоніми й гідроніми, які збереглися до наших днів.
В Україні проживає 92% етнічних українців.

19.1. Україна – є країна українців, тому державною є українська мова.
Офіційні документи – українською мовою (можливий переклад).
Держслужбовці, посадовці повинні обов’язково володіти державною мовою.
Вивчення української мови та інших мов спілкування в учбових закладах обов’язкове.
Підручники друкувати українською мовою.
Організовуйте в колективах конкурси, постановки та інші культурні заходи українською мовою.

Розмовляйте, спілкуйтесь будь-якою мовою!
В Україні гарантується вільний розвиток, використання і захист інших мов національних меншин України.
Держава сприяє вивченню мов міжнародного спілкування.
Чим більше мов знає людина – тим вище її культурний рівень.
*
20. НЕПРИБУТКОВА КОРПОРАЦІЯ КОМПЛЕКСНОГО РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІЇ
При Виконавчій Владі всіх рівнів створити структуру «Неприбуткова Корпорація Комплексного Розвитку Території» (НККРТ), яка не є самостійною юридичною особою.
Ця структура повинна мати декілька підрозділів (організаційний, некомерційний, інноваційний, комерційний).
Тільки не плутайте цей проект з іншими – чисто комерційними проектами Комплексного Розвитку Території.
Кожна Виконавча Влада обирає одну занедбану територію – навіть саму найгіршу. Проводять облік всіх можливостей (ресурсів) цієї території (без винятку).
Розробляють Бізнес-плани по освоєнню кожного з ресурсів території.
Проводять конкурси Бізнес-планів.
Збирають кращі Бізнес-плани у Сценарій (Сценарії) комплексного розвитку території.
Підраховують і вирішують, що необхідно зробити, щоб отримати найкращий кінцевий результат (не економити, нічого не залишати «на потім», не шукати прибутковість чи вигоду - територія повинна стати повністю відпрацьована, мати найкращий, закінчений, стійкий вигляд, «придатна для проживання та відтворення населення з покоління в покоління»).
Сценарії обговорюють з кожним мешканцем території персонально (Що Вам необхідно? Чим Вам допомогти?) та кращий з них приймають на місцевому Референдумі.
Люди самі вирішують долю своєї території. Ніхто нічого їм не нав'язує. Самі вирішують, самі втілюють, коригують, перевіряють і контролюють!
Територіальна Рада приймає рішення, яке стане обов'язковим для виконання.
Приватні підприємці, фермери, працюючі успішні підприємства і т.і. – ніхто їх не турбує. Їм безкоштовно допомагають (за їх бажанням).
Налагодили, допомогли і нехай юридична або фізична особа далі оптимізує.
Організаційний сектор Корпорації виграє не фінансово, а від отриманого результату.

«Неприбуткова Корпорація Комплексного Розвитку Території» знімає з виробників всі додаткові навантаження, допомагає у постачанні, зборі сировини, первинного продукту, забезпеченні технікою, запчастинами, пальним, всім необхідним, вирішує юридичні, фінансові та інші питання, добудовує необхідні ланки, структури, тимчасово бере керування на себе (при необхідності).
На всіх етапах роботи організують спеціалізовані ланки, структури, залучають людей до роботи, йде взаємодія. Організують обмін інформацією, визначають напрямки дій, послідовність витрат місцевого бюджету, освоєння певної території (не розпорошуватись, а діяти в одному напрямку, поетапно, послідовно, окремими ділянками роботи, не поспішаючи, кожен - відповідальний за найвищу якість своєї частини роботи) до повного освоєння території.
Пам’ятайте: кількість і якість між собою взаємопов’язані – збільшите чи прискорите кількість, втратите якість, то не поспішайте, робіть ЯКІСНО, згідно плану та «еталону» якості, з довгостроковою гарантією!!!
Закінчивши Сценарій розвитку однієї території, виконком приймає на себе «Сценарій комплексного розвитку» іншої території, залишаючи на постійному контролі і допомозі те, що зроблено.
Виконавча Влада, керована Негативними Лідерами, завжди поспішає («біжить попереду потяга»), влаштовує змагання, закриває очі на недоробки і брак. Забезпечте жорстокий контроль, у тому числі і громадський. Не допускайте недоробок, браку і пропусків окремих ланок. Організовуйте максимально строге приймання закінчених ділянок робіт.
*
21. Нова Конституція України
Прийняти нову Конституцію України та необхідні Закони України, які закріпляють нові обставини, роль Позитивних Лідерів, Територіальних Громад, Об’єднань Територіальних Громад, Державну систему «Матрьошка», Парламентсько-Президентську Республіку Україна, з гілками влади: Концептуальна, Ідеологічна, Законодавча, Президентська, Виконавча, Судова, Контрольна.

Прошу пам’ятати, що негативні обставини – це не кінець, а виклик до нових дій та кращого майбутнього!
*
22. Президенту України необхідно (за рік):
1) розпочати процес обговорення проекту нової Конституції України;
2) призначити вибори ЦВК України та Конституційної Асамблеї;
3) призначити позачерговий Всеукраїнський Референдум для прийняття нової Конституції України (незалежно від рішення Конституційної Асамблеї).
Прем’єр-міністру України (за рік):
1) разом з ЦВК України утворити Постійнодіючі Виборчі Дільниці при Виконавчій Владі районів та міст (на рівні районів);
2) провести конкурси та призначити Префектів;
3) при Виконавчій Владі районів, міст та областей утворити підрозділи «Неприбуткова Корпорація Комплексного Розвитку Території» (НККРТ);
4) взяти в управління економіку та банківську систему України, ввести безкризову економіку;
5) управління Україною проводити на зразок державної Корпорації, а ще краще, як управління організмом Людини у спільноті з Природою, Світом та Всесвітом, тобто як «Матрьошка» (самостійна, самодостатня, сильна, успішна, здорова, багатодітна в упорядкованому просторі, разом з Територіальною Громадою, Об’єднаннями Територіальних Громад, Державою Україна разом з іншими Державами світу у Всесвіті).
Центральній Виборчій Комісії (ЦВК) України за два роки:
1) створити та задіяти інтернет-програми «Вибори», «Голосування» (Виборців, Депутатів), «Прозоро», «Недовіра» (Виборців до Обранців);
2) при Виконавчій Владі районів (сільські райони, міські райони, міста обласного підпорядкування без поділу на райони) утворити та задіяти Постійнодіючі Виборчі Дільниці;
3) проводити реєстрацію
- Сходотаїв та їх Представників (Десяцьких, Соцьких, Тисяцьких,…);
- претендентів, Кандидатів у Депутати, Депутатів та їх Помічників Депутатів;
- претендентів, Кандидатів у Обранці, Обранців;
4) організувати проведення чергових (щорічних) Виборів, Віче чи Референдумів.
*
23. Якщо Президент України, чи Прем’єр-міністр України, чи ЦВК України відмовляться діяти на користь Україні, то Мільйонні (або Стотисяцькі) Сходотаї запрошують їх на Віче, обговорюють ситуацію та приймають одноголосне рішення.
*
24. Перебудова вже йде, і не тільки в Україні, а в усьому світі. Ми можемо зробити це швидше, краще та мирно, бо в нас є ціль та план перебудови.

Пам’ятайте! Україна сильна своєю САМОСТІЙНІСТЮ, САМОДОСТАТНІСТЮ, ЄДНІСТЬЮ! Ніякого сепаратизму, особливого статусу, автономії, федералізації, тощо ДОПУСКАТИ НЕ МОЖНА!!! Україна – єдиний живий здоровий організм. Якщо Організм двоголовий, шестипалий, не пропорційний чи ще якийсь – це мутант, або химера. Мутанти не винні, але здорова людина – краще!

Нічого не відкладайте «на завтра», дійте сьогодні, зараз, бо негативні лідери вже біжать «попереду потяга» і замість об'єднання територіальних громад створюють на базі районів об'єднані територіальні громади (тобто ліквідують звичайні територіальні громади і головне – Сходотаїв - позитивних лідерів від народу), вже пишуть "Особливий" статус Донбасу, провокують людей на НОВИЙ МАЙДАН, готують «революцію», вже отримали гроші на нового Президента (гіршого).
Э «ПРОВОКАЦІЯ»: «Утворити на сході України Автономну республіку». Навіщо?
Система «Матрьошка» всі ці питання вирішує.

Росія теж готує новий «майдан» в Україні, вже підготувала провокаторів, натренувала свої війська, які чекають біля нашого кордону!

Росії вигідно мати на своїх кордонах «тліючі» «ракові пухлини» («Південна Осетія», «Абхазія», «Придністров’я», «ДНР та ЛНР», тощо), бо це послаблює країну-сусіда та заважає вступити до НАТО.

Росії необхідна вода для Криму і тому вона бажає відторгнути від України «ПРИКРИМ’Я» - декілька областей. Інший варіант – пустити води Дніпра поза Україною.
Історія. Первинне «перекриття» каналу відбулось через неузгодженість правил відбору води та розрахунків між господарчими структурами України та окупаційної влади. Як наслідок, вода, що подавалась каналом до Джанкоя (північний Крим) до середини квітня 2014 відбиралась несанкційовано, розрахунки не проводились. У квітні 2014 російська окупаційна влада відключила насоси, які здійснювали підйом води в районі Красноперекопська (північний Крим), в результаті чого подання води з Північно-Кримського каналу втратило економічний сенс.

Анексія Криму – це протиправна дія, осуджена багатьма країнами світу.
Тому «пропагандисти Росії» бажають змінити цей статус «Анексія», «Приєднання» на «повернення Криму» до Росії.
Росія раптом «забула», що давно продала землю Криму.
А ще, що 16 жовтня 1925 р. забрала з України Східний Донбас і Таганріжжя. Не передала Україні українські етнічні території Північної Слобожанщини (частини Курської і Воронізької губерній). Є питання про Білгородщину, Стародубщину (північні повіти Чернігівської губернії) та інші.
Україна також знає, що в Росії є території, на яких компактно проживають українці, у тому числі нащадки запорізьких козаків – насильно переселені до Росії, Кримські татари – теж насильно переселені до Росії.
*
25. КРИТИКА
З телеканалів, Інтернет, відео, політичних передач, публікацій, з усіх боків на українців суцільним потоком ллється критика. Критика за думки, критика за слова, критика за намагання, критика за дії, критика за бездіяльність…
А коли питають у цих критиканів: які ваші пропозиції? Нема.
Погану людину обрали, не того, не годиться, не туди пішов, не те сказав, не з тим поздоровкався…
- Добре, знімемо з посади, виженемо. А кого замість нього ви пропонуєте?
Знов мовчання…

«Не судить, і не судимі будете».

Тому я кажу: «Критикуєш – ПРОПОНУЙ!!!»

Працівники ЗМІ – займіться пропозиціями!!!
Навчайте людей на гарних прикладах, передових діях, героїчних вчинках!
Досить борсатись, копирсатись у грязюці.
Україні потрібні передові технології, наукові відкриття, корисний досвід роботи.

Проаналізувавши максимум інформації, пропозиції, думки всіх органів влади держави, Закони України, міжнародні та всесвітні обставини, Україна повинна мати офіційний орган інформації (як колись: «ТАСС уполномочен заявить»), який підводить підсумки та виносить рішення для загалу, надає зважену, правдиву, перевірену інформацію.

А на ворожу пропаганду кожного разу знаходити протидіючу відповідь, тільки не слабку чи такого ж рівня, а значно сильніше.
Чи в Україні гумористів мало?

Від засобів масової інформації залежить дуже багато і в першу чергу СВІТОГЛЯД людей. Його необхідно підняти на методологічний рівень!!! Це головна ціль ЗМІ та ОСВІТИ !!!
*
26. КРИТИКУЄШ – ПРОПОНУЙ!
ПРОПОНУЄШ – ДІЙ!
Бери на себе обов’язки та відповідальність!
Стань ПОЗИТИВНИМ ЛІДЕРОМ!

Наприклад, вам необхідно десь виступити. Ви дуже ретельно готуєтесь. Виходить, що для якісного виступу необхідно хвилин 40-90. Прийшли, а вам кажуть, що ще хтось запланований до виступу, то вам можуть надати тільки 3-5 хвилин. А виступити конче потрібно. Що ж робити?
Я заздалегідь готувався до таких ситуацій. Коли виступ був готовий, окремо готував його скорочену тезисну версію. Скорочувати потрібно «до суті»!
Крім того, на окремих листах (в декількох екземплярах – для себе та президії), готував:
НЕДОЛІКИ (КРИТИКА) з кількома яскравими прикладами та хто винен,
ПОЗИТИВ – теж з яскравими прикладами та кого потрібно хвалити,
ПРОПОЗИЦІЇ (кому і що потрібно робити, скільки необхідно часу, людей, техніки та грошей),
ПРОГРАМА дій,
ПЛАН дій.
Не забував і про себе – участь, керівництво, контроль, або нагляд брав на себе.
*
27. Будь пильний! Не дозволяй себе обдурювати.
*
28. Діяльність повинна викликати задоволення і цікавість, даватися творчо та легко!
Якщо діяти складно, важко, не викликає задоволення, а дієш тому, що так «треба», круг себе бачиш самий тільки негатив – то ти не те собі обрав, скоріше міняй роботу!
* *

Я дякую тим, хто надав свої
побажання, пропозиції,
впровадження, організацію дій!


КОНСТИТУЦІЯ УКРАЇНИ (проект ЇВАСИКА Ю.М. ) від 18.10.2019 р.:
http://ontext.info/117401

Якщо при натисканні на посилання не відкривається файл, просто скопіюйте адресу і вставте її в рядок браузера, потім натисніть клавішу Enter

Юрій Ївасик: unka@i.ua

07.11.2019 р.


Зарегистрируйтесь на ontext.info для получения дополнительных возможностей по работе с сервисом.